Fizjoterapia uroginekologiczna

Fizjoterapeutka uroginekologiczna Wrocław

Kompleksowa praca z ciałem.

Do holistycznej pracy nad pełną sprawnością fizyczną kobiet - poza spersonalizowanymi treningami i dietą - brakowało mi już tylko jednego puzla, którym jest diagnostyka, profilaktyka i terapia obszaru miednicy kobiety.
Z ogromną satysfakcją i dumą przekazuję Wam moje Drogie Panie, że od lutego na Racławickiej 27 rmacie do dyspozycji również fizjoterapeutkę uroginekologiczną.

Mam ogromne szczęście do fajnych, wartościowych ludzi. Rozpoczęłam współpracę z dwiema sympatycznymi, doświadczonymi specjalistkami w dziedzinie fizjoterapii kobiecej, tj. Martą Błocińską i Martyną Kurtys. Obie są certyfikowanymi fizjoterapeutkami uroginekologicznymi Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego. W kolejnych postach opowiem Wam więcej o każdej z nich.

Zakres usług fizjoterapeutki uroginekologicznej:

- diagnostyka i terapia mięśni dna miednicy po porodzie SN i CC,
- diagnostyka i terapia rozejścia mięśni prostych brzucha (DRA),
- terapia blizny po cesarskim cięciu i nacięciu krocza,
- masaż terapeutyczny kobiet w ciąży,
- terapia w takich schorzeniach jak: nietrzymanie moczu, bolesne miesiączki, bolesne współżycie seksualne, przewlekłe zaparcia, endometrioza, obniżenie narzódów rodnych.

Dynamicznie działami i wspólnymi siłami (terapia manualna i terapai ruchem) staramy się przywrócić naszym podopiecznym zdrowe i sprawnie funkcjonujące ciało.

 

W TROSCE O TWOJĄ KOBIECOŚĆ.

ZAPRASZAMY.
ZAPISY NA KONSULTACJĘ: tel. 660 777 445